首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-8CWFR020V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-8CWFR020V
型號描述:
20 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
型號:
ERJ-8CWFR020V
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:851 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
1W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200, Current Sense
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient
±75ppm/°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
1206
Height - Seated (Max)
0.030" (0.75mm)
Failure Rate
Resistance
20 mOhms