ERJ-8BWFR100V
- 型號描述:
100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
- 型號:
- ERJ-8BWFR100V
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 5
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 100 mOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 1W
- Temperature Coefficient
- 0/ +100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Supplier Device Package
- 1206
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.030" (0.75mm)