首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-8BWFR100V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-8BWFR100V
型號描述:
100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
型號:
ERJ-8BWFR100V
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:410 倍增量:1
Resistance
100 mOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
1W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200, Current Sense
Temperature Coefficient
0/ +100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package
1206
Ratings
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.030" (0.75mm)