首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-6GEYJ153V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-6GEYJ153V
型號描述:
15 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
ERJ-6GEYJ153V
品牌:
Panasonic
交期:
10-18工作天
原廠包裝量:
5000
Resistance
15 kOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Supplier Device Package
Ratings
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)