首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-6GEYJ103V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-6GEYJ103V
型號描述:
10 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
ERJ-6GEYJ103V
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:10000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Tolerance
±5%
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
AEC-Q200
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Failure Rate
Resistance
10 kOhms