首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-3GEYJ391V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-3GEYJ391V
型號描述:
390 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
ERJ-3GEYJ391V
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:30000 倍增量:1
Resistance
390 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
0.1W, 1/10W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Supplier Device Package
Ratings
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)