ERJ-3EKF4321V
- 型號描述:
4.32 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
- 型號:
- ERJ-3EKF4321V
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 100
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:100
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 4.32 kOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 0.1W, 1/10W
- Composition
- Thick Film
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Supplier Device Package
- 0603
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.022" (0.55mm)