ERJ-2RKF3480X
型號描述:
348 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
ERJ-2RKF3480X
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:10000 倍增量:1
Resistance
348 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.1W, 1/10W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Supplier Device Package
Ratings
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max)
0.016" (0.40mm)