首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-2GEJ913X
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-2GEJ913X
型號描述:
91 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
ERJ-2GEJ913X
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:2632 倍增量:1
Resistance
91 kOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
0.1W, 1/10W
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Supplier Device Package
0402
Ratings
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max)
0.016" (0.40mm)