ERJ-2GEJ684X
- 型號描述:
680 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 680K OHM 5% 1/10W 0402
- 型號:
- ERJ-2GEJ684X
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
數量:
- Resistance
- 680 kOhms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 0.1W, 1/10W
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.016" (0.40mm)