ERJ-1TYJ271U
- 型號描述:
270 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
- 型號:
- ERJ-1TYJ271U
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Power (Watts)
- 1W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Package / Case
- 2512 (6432 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- AEC-Q200
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 270 Ohms