首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-1TYJ271U
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-1TYJ271U
型號描述:
270 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
厚膜電阻器 - SMD 2512 270ohms 5% Thick Film Resistor
型號:
ERJ-1TYJ271U
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Power (Watts)
1W
Tolerance
±5%
Package / Case
2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
AEC-Q200
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Failure Rate
Resistance
270 Ohms