首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-1TYF105U
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-1TYF105U
型號描述:
1 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
厚膜電阻器 - SMD 2512 1Mohms 1% Tol AEC-Q200
型號:
ERJ-1TYF105U
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Power (Watts)
1W
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
AEC-Q200
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Failure Rate
Resistance
1 MOhms