首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-1TRQFR33U
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-1TRQFR33U
型號描述:
330 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
電流傳感電阻器 - SMD 2512 0.33ohm 1% Curr Sense AEC-Q200
型號:
ERJ-1TRQFR33U
品牌:
Panasonic
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
1W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200, Current Sense
Temperature Coefficient
0/ +200ppm/°C
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Failure Rate
Resistance
330 mOhms