ERJ-1TNF10R0U
型號描述:
10 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 10 OHM 1% 1W 2512
型號:
ERJ-1TNF10R0U
品牌:
Panasonic Industry
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Resistance
10 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
1W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
2512
Ratings
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)