ERJ-1TNF1052U
- 型號描述:
10.5 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 10.5K OHM 1% 1W 2512
- 型號:
- ERJ-1TNF1052U
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
數量:
- Resistance
- 10.5 kOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 1W
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Supplier Device Package
- 2512
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)