ERJ-1GNF4300C
- 型號描述:
430 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film
- 型號:
- ERJ-1GNF4300C
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:15000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 430 Ohms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 0.05W, 1/20W
- Composition
- Thick Film
- Features
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 0201 (0603 Metric)
- Supplier Device Package
- 0201
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.010" (0.26mm)