ERJ-1GNF3300C
- 型號描述:
330 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film
- 型號:
- ERJ-1GNF3300C
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 0.05W, 1/20W
- Tolerance
- ±1%
- Features
- Package / Case
- 0201 (0603 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
- Composition
- Thick Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- 0201
- Height - Seated (Max)
- 0.010" (0.26mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 330 Ohms