首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-1GNF3300C
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-1GNF3300C
型號描述:
330 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film
型號:
ERJ-1GNF3300C
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1563 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.05W, 1/20W
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
0201
Height - Seated (Max)
0.010" (0.26mm)
Failure Rate
Resistance
330 Ohms