ERJ-1GNF1743C
型號描述:
174 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film
RES SMD 174K OHM 1% 1/20W 0201
型號:
ERJ-1GNF1743C
品牌:
Panasonic Industry
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:15000 倍增量:1
Resistance
174 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.05W, 1/20W
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package
0201
Ratings
Size / Dimension
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max)
0.010" (0.26mm)