首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-1GN0R00C
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-1GN0R00C
型號描述:
0 Ohms Jumper Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film
厚膜電阻器 - SMD 0201 Zero Ohms 1% Tol AEC-Q200
型號:
ERJ-1GN0R00C
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
15000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
Tolerance
Jumper
Size / Dimension
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
0201
Height - Seated (Max)
0.010" (0.26mm)
Failure Rate
Resistance
0 Ohms