首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-14NF15R0U
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-14NF15R0U
型號描述:
15 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
ERJ-14NF15R0U
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:10 倍增量:1
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package
1210
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Failure Rate
Resistance
15 Ohms