ERJ-12Y0R00U
- 型號描述:
0 Ohms Jumper Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
- 型號:
- ERJ-12Y0R00U
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 5000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- Tolerance
- Jumper
- Package / Case
- 1812 (4532 Metric)
- Temperature Coefficient
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 0 Ohms