首頁 > Panasonic代理商 > ECE-A1VKA100
影像僅供參考,以產品規格為準
ECE-A1VKA100
型號描述:
10 μF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
型號:
ECE-A1VKA100
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
5007
起訂量:5007 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can
Size / Dimension
0.197" Dia (5.00mm)
Polarization
Polar
Mounting Type
Through Hole
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Lead Spacing
0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.
1000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
0.276" (7.00mm)
Capacitance
10 µF
Voltage - Rated
35 V
Ripple Current @ Low Frequency
30 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
51 mA @ 10 kHz