首頁 > Panasonic代理商 > ECE-A1EN331U
影像僅供參考,以產品規格為準
ECE-A1EN331U
型號描述:
330 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
型號:
ECE-A1EN331U
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:200 倍增量:1
Capacitance
330 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 85°C
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Polarization
Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency
350 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
595 mA @ 10 kHz
Lead Spacing
0.197" (5.00mm)
Size / Dimension
0.492" Dia (12.50mm)
Height - Seated (Max)
0.787" (20.00mm)