ECE-A1EN330U
- 型號描述:
33 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
- 型號:
- ECE-A1EN330U
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:250
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 33 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 25 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 85°C
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Polarization
- Bi-Polar
- Ripple Current @ Low Frequency
- 90 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 153 mA @ 10 kHz
- Lead Spacing
- 0.098" (2.50mm)
- Size / Dimension
- 0.248" Dia (6.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.441" (11.20mm)