首頁 > Panasonic代理商 > ECE-A1EN220XB
影像僅供參考,以產品規格為準
ECE-A1EN220XB
型號描述:
22 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
鋁質電解電容器 - 徑向插件式 25VDC 22uF SU BI-POL
型號:
ECE-A1EN220XB
品牌:
Panasonic
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Cut Tape (CT)
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can
Size / Dimension
0.197" Dia (5.00mm)
Polarization
Bi-Polar
Mounting Type
Through Hole
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
0.197" (5.00mm)
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
0.472" (12.00mm)
Capacitance
22 µF
Voltage - Rated
25 V
Ripple Current @ Low Frequency
60 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
102 mA @ 10 kHz