首頁 > Panasonic代理商 > ECE-A1CKA220
影像僅供參考,以產品規格為準
ECE-A1CKA220
型號描述:
22 μF 16 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
型號:
ECE-A1CKA220
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:2200 倍增量:1
Capacitance
22 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
16 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
Lifetime @ Temp.
1000 Hrs @ 85°C
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Polarization
Polar
Ripple Current @ Low Frequency
39 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
66.3 mA @ 10 kHz
Lead Spacing
0.059" (1.50mm)
Size / Dimension
0.157" Dia (4.00mm)
Height - Seated (Max)
0.276" (7.00mm)