ERJ-U140R00U
- 型號描述:
0 Ohms Jumper Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
- 型號:
- ERJ-U140R00U
- 品牌:
- PANASONIC
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Resistance
- 0 Ohms
- Tolerance
- Jumper
- Features
- Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Supplier Device Package
- 1210
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)