首頁 > Orion Fans代理商 > OD1238-48HHB10AZX
影像僅供參考,以產品規格為準
OD1238-48HHB10AZX
型號描述:
Fan Tubeaxial 48VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 146.0 CFM (4.09m3/min) 4 Wire Leads
48VDC 120X120X38MM REVERSIBLE FL
型號:
OD1238-48HHB10AZX
品牌:
Orion Fans
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Rated
48VDC
Size / Dimension
Square - 120mm L x 120mm H
Width
38.00mm
Air Flow
146.0 CFM (4.09m³/min)
Static Pressure
0.600 in H2O (149.5 Pa)
Bearing Type
Ball
Fan Type
Tubeaxial
Features
Auto Restart, PWM Control, Reversible Flow, Speed Sensor (Tach)
Noise
50.0dB(A)
Power (Watts)
8.2 W
RPM
3590 RPM
Termination
4 Wire Leads
Ingress Protection
Operating Temperature
5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)