OD1238-24LB
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 73.0 CFM (2.04m3/min) 2 Wire Leads
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
- 型號:
- OD1238-24LB
數量:
- Packaging
- Box
- Features
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 120mm L x 120mm H
- RPM
- 1950 RPM
- Air Flow
- 73.0 CFM (2.04m³/min)
- Width
- 38.50mm
- Weight
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Termination
- 2 Wire Leads
- Approval Agency
- cURus, TUV
- Noise
- 33.0dB
- Static Pressure
- 0.130 in H2O (32.4 Pa)
- Power (Watts)
- 4 W