首頁 > Orion Fans代理商 > OD1238-24HBXJ01A
影像僅供參考,以產品規格為準
OD1238-24HBXJ01A
型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 250.0 CFM (7.00m3/min) 3 Wire Leads
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
型號:
OD1238-24HBXJ01A
交期:
5-8工作天
Packaging
Bulk
Features
Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated
24VDC
Size / Dimension
Square - 120mm L x 120mm H
RPM
6000 RPM
Air Flow
250.0 CFM (7.00m³/min)
Width
38.00mm
Weight
0.827 lb (375.12 g)
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination
3 Wire Leads
Approval Agency
cURus, TUV
Noise
69.0dB
Static Pressure
1.480 in H2O (368.7 Pa)
Power (Watts)
42 W