OD1238-24HBXC02A
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 200.0 CFM (5.60m3/min) 3 Wire Leads
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
- 型號:
- OD1238-24HBXC02A
- Features
- Auto Restart, Locked Rotor Sensor
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 120mm L x 120mm H
- Width
- 38.50mm
- Weight
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Static Pressure
- 0.640 in H2O (159.4 Pa)
- Power (Watts)
- 19 W