OD1238-24HBXC01A
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 200.0 CFM (5.60m3/min) 3 Wire Leads
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
- 型號:
- OD1238-24HBXC01A
- 品牌:
- Orion Fans
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 120mm L x 120mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 4300 RPM
- Air Flow
- 200.0 CFM (5.60m³/min)
- Width
- 38.50mm
- Weight
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Termination
- 3 Wire Leads
- Approval Agency
- cURus, TUV
- Ingress Protection
- Fan Type
- Tubeaxial
- Noise
- 61.0dB
- Static Pressure
- 0.640 in H2O (159.4 Pa)
- Power (Watts)
- 19 W