OD1238-24HBVXC
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 226.0 CFM (6.33m3/min) 2 Wire Leads
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
- 型號:
- OD1238-24HBVXC
- 品牌:
- Orion Fans
- 1
- Features
- Auto Restart
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 120mm L x 120mm H
- RPM
- 5000 RPM
- Air Flow
- 226.0 CFM (6.33m³/min)
- Width
- 38.00mm
- Weight
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Termination
- 2 Wire Leads
- Approval Agency
- cURus, TUV
- Noise
- 65.0dB
- Static Pressure
- 1.350 in H2O (336.3 Pa)
- Power (Watts)
- 40.8 W