OD1238-12LBXC
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 150.0 CFM (4.20m3/min) 2 Wire Leads
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
- 型號:
- OD1238-12LBXC
- 品牌:
- Orion Fans
數量:
- Features
- Auto Restart
- Voltage - Rated
- 12VDC
- Size / Dimension
- Square - 120mm L x 120mm H
- RPM
- 3200 RPM
- Air Flow
- 150.0 CFM (4.20m³/min)
- Width
- 38.50mm
- Weight
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Termination
- 2 Wire Leads
- Approval Agency
- cURus, TUV
- Noise
- 52.0dB
- Static Pressure
- 0.380 in H2O (94.6 Pa)
- Power (Watts)
- 10 W