首頁 > Orion Fans代理商 > OA254AP-22-1TB
影像僅供參考,以產品規格為準
OA254AP-22-1TB
型號描述:
Fan Tubeaxial 230VAC Round - 254mm Dia Ball 547.0 CFM (15.32m3/min) 2 Terminals
型號:
OA254AP-22-1TB
品牌:
Orion Fans
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
35.00W
Features
Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated
230VAC
Size / Dimension
Round - 254mm Dia
Bearing Type
Ball
RPM
1650 RPM
Air Flow
547.0 CFM (15.32m³/min)
Width
89.00mm
Weight
4.2 lbs (1.9 kg)
Operating Temperature
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination
2 Terminals
Approval Agency
cURus, TUV
Ingress Protection
Fan Type
Tubeaxial
Noise
55.0dB
Static Pressure
0.390 in H2O (97.1 Pa)