首頁 > Orion Fans代理商 > OA254AP-22-1TBSF
影像僅供參考,以產品規格為準
OA254AP-22-1TBSF
型號描述:
AC風扇 Axial Fan, 254x254x89mm, 230VAC, 550CFM, 33W, 55dBA, 1650RPM, Ball, Terminals
型號:
OA254AP-22-1TBSF
交期:
5-8工作天
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Power (Watts)
33.00W
Features
Capacitor, Salt Fog Rated, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated
230VAC
Size / Dimension
Round - 254mm Dia
RPM
1650 RPM
Air Flow
550.0 CFM (15.40m³/min)
Width
89.00mm
Weight
4.3 lbs (2 kg)
Operating Temperature
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination
2 Terminals
Approval Agency
cURus, TUV
Noise
55.0dB
Static Pressure
0.400 in H2O (99.6 Pa)