首頁 > Orion Fans代理商 > OA254AN-11-1TBXC
影像僅供參考,以產品規格為準
OA254AN-11-1TBXC
型號描述:
Fan Tubeaxial 115VAC Round - 254mm Dia Ball 850.0 CFM (23.80m3/min) 2 Terminals
AC風扇 Tubeaxial Fan, 254x254x89mm, 115VAC, 850CFM, 75W, 69dBA, 2700RPM, Ball, Leads
型號:
OA254AN-11-1TBXC
品牌:
Orion Fans
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Rated
115VAC
Size / Dimension
Round - 254mm Dia
Width
89.00mm
Air Flow
850.0 CFM (23.80m³/min)
Static Pressure
0.780 in H2O (194.3 Pa)
Bearing Type
Ball
Fan Type
Tubeaxial
Features
Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Noise
69.0dB
Power (Watts)
75.0W
RPM
2700 RPM
Termination
2 Terminals
Ingress Protection
Operating Temperature
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)