OD1238-12HB
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 123.9 CFM (3.47m3/min) 2 Wire Leads
- 型號:
- OD1238-12HB
- 品牌:
- ORION FANS
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Box
- Features
- Auto Restart
- Voltage - Rated
- 12VDC
- Size / Dimension
- Square - 120mm L x 120mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 2895 RPM
- Air Flow
- 123.9 CFM (3.47m³/min)
- Width
- 38.00mm
- Weight
- 0.572 lb (259.45 g)
- Operating Temperature
- -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
- Termination
- 2 Wire Leads
- Approval Agency
- CE, cURus, TUV, UR
- Ingress Protection
- Fan Type
- Tubeaxial
- Noise
- 44.1dB(A)
- Static Pressure
- 0.469 in H2O (116.8 Pa)
- Power (Watts)
- 6 W