PMEG10030ELP-QX
- 型號描述:
Diode 100 V 3A Surface Mount SOD-128/CFP5
DIODE SCHOTT 100V 3A SOD128/CFP5
- 型號:
- PMEG10030ELP-QX
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 100 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 3A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 770 mV @ 3 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Reverse Recovery Time (trr)
- 8 ns
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 450 nA @ 100 V
- Capacitance @ Vr, F
- 200pF @ 1V, 1MHz
- Grade
- Automotive
- Qualification
- AEC-Q101
- Package / Case
- SOD-128
- Supplier Device Package
- SOD-128/CFP5
- Operating Temperature - Junction
- 175°C