08025SA-24M-EA-D0
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 80mm L x 80mm H Ball 36.0 CFM (1.01m3/min) 2 Wire Leads
- 型號:
- 08025SA-24M-EA-D0
- 品牌:
- NMB TECHNOLOGIES
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Auto Restart
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 80mm L x 80mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 2700 RPM
- Air Flow
- 36.0 CFM (1.01m³/min)
- Width
- 25.00mm
- Weight
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Termination
- 2 Wire Leads
- Approval Agency
- Ingress Protection
- Fan Type
- Tubeaxial
- Noise
- 26.0dB
- Static Pressure
- 0.120 in H2O (29.9 Pa)
- Power (Watts)
- 1.44 W