08020SA-12L-AA-00
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 80mm L x 80mm H Ball 36.0 CFM (1.01m3/min) 2 Wire Leads
FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
- 型號:
- 08020SA-12L-AA-00
- 品牌:
- NMB Technologies Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Voltage - Rated
- 12VDC
- Size / Dimension
- Square - 80mm L x 80mm H
- Width
- 20.00mm
- Air Flow
- 36.0 CFM (1.01m³/min)
- Static Pressure
- 0.170 in H2O (42.3 Pa)
- Bearing Type
- Ball
- Fan Type
- Tubeaxial
- Features
- Noise
- 34.0dB
- Power (Watts)
- 1.08 W
- RPM
- 3300 RPM
- Termination
- 2 Wire Leads
- Ingress Protection
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)