首頁 > Murata Electronics代理商 > LQW15AN47NJ00D
影像僅供參考,以產品規格為準
LQW15AN47NJ00D
型號描述:
47 nH Unshielded Wirewound Inductor 210 mA 1.08Ohm Max 0402 (1005 Metric)
FIXED IND 47NH 210MA 1.08 OHM
型號:
LQW15AN47NJ00D
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
1.08Ohm Max
Q @ Freq
25 @ 200MHz
Frequency - Self Resonant
2.9GHz
Inductance Frequency - Test
100 MHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
Inductance
47 nH
Current Rating (Amps)
210 mA