LQP03TN3N5B02D
- 型號描述:
3.5 nH Unshielded Thick Film Inductor 450 mA 250mOhm Max 0201 (0603 Metric)
FIXED IND 3.5NH 450MA 250 MOHM
- 型號:
- LQP03TN3N5B02D
- Inductance
- 3.5 nH
- Tolerance
- ±0.1nH
- Current Rating (Amps)
- 450 mA
- DC Resistance (DCR)
- 250mOhm Max
- Q @ Freq
- 14 @ 500MHz
- Frequency - Self Resonant
- 7GHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 500 MHz
- Size / Dimension
- 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.013" (0.33mm)