首頁 > Murata Electronics代理商 > LQP03TN1N1CZ2D
影像僅供參考,以產品規格為準
LQP03TN1N1CZ2D
型號描述:
RF電感器 - SMD
型號:
LQP03TN1N1CZ2D
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
15000
起訂量:1 倍增量:1
Inductance
1.1 nH
Tolerance
±0.2nH
Current Rating (Amps)
750 mA
Current - Saturation (Isat)
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
100mOhm Max
Q @ Freq
14 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant
17GHz
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
500 MHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
0201 (0603 Metric)
Supplier Device Package
0201 (0603 Metric)
Size / Dimension
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max)
0.013" (0.33mm)