DLM11SN450HY2L
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 45 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 880mOhm
CMC 100MA 2LN 45 OHM SMD
- 型號:
- DLM11SN450HY2L
- 品牌:
- Murata Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Filter Type
- Signal Line
- Number of Lines
- 2
- Impedance @ Frequency
- 45 Ohms @ 100 MHz
- Current Rating (Max)
- 100mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 880mOhm
- Voltage Rating - DC
- 5V
- Voltage Rating - AC
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Ratings
- Approval Agency
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Size / Dimension
- 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
- Height (Max)
- 0.024" (0.60mm)