首頁 > Murata Electronics代理商 > DLM0NSM900HY2D
影像僅供參考,以產品規格為準
DLM0NSM900HY2D
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4Ohm
共模扼流圈/過濾器 90 OHM
型號:
DLM0NSM900HY2D
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
0302 (0806 Metric), 4 Lead
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
2
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Approval Agency
Ratings
Height (Max)
0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
5V
Current Rating (Max)
100mA
DC Resistance (DCR) (Max)
4Ohm
Impedance @ Frequency
90 Ohms @ 100 MHz