CR2450W-HE6
- 型號描述:
- 鈕扣電池 Coin Manganese Dioxide Lithium Batteries(Heat-resistant) with Tab
- 型號:
- CR2450W-HE6
- 品牌:
- Murata Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 250
- Battery Chemistry
- Lithium Manganese Dioxide
- Battery Cell Size
- Coin, 24.5mm
- Voltage - Rated
- 3 V
- Capacity
- 550mAh
- Size / Dimension
- 0.96" Dia x 0.20" H (24.5mm x 5.0mm)