BLM41PG600SH1L
- 型號描述:
60 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 1806 (4516 Metric) 6A 9mOhm
FERRITE BEAD 60 OHM 1806 4LN
- 型號:
- BLM41PG600SH1L
- 品牌:
- Murata Electronics
數量:
- Filter Type
- Power Line
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 60 Ohms @ 100 MHz
- Current Rating (Max)
- 6A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 9mOhm
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 1806 (4516 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Height (Max)
- 0.071" (1.80mm)
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)